top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraRescuLine

Oryginalna staza taktyczna CAT GEN7

Czy zaufałbyś produktowi za niecałe 5 zł do zatamowania krwotoku zagrażającego Twojemu życiu? Takie ceny staz taktycznych CAT można znaleźć na chińskich platformach sprzedażowych, które trafiają na polski rynek i są oferowane w cenie niecałych 30zł.

Oryginalna opaska uciskowa CAT-7 jest produkowana przez C•A•T Resources, LLC – firmę, która jest wynalazcą i jedynym oficjalnym producentem takiego typu staz taktycznych. Ich jakość i 100% skuteczność potwierdza U.S. Army Institute of Research.


Stosowanie oryginalnych staz uciskowych CAT, ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia ich skuteczności i bezpieczeństwa. Używanie wyłącznie oryginalnych produktów może ostatecznie uratować życie i zapobiec niepotrzebnym powikłaniom. Niestety znane są przypadki pęknięcia klamry lub poluzowania się opaski podczas stosowania tańszych rozwiązań nie pochodzących od oryginalnego producenta CAT.


Zapraszamy do kontaktu z RescuLine - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Firmy RescuLine i jej firma-siostra MEDline to oficjalni dystrybutorzy oryginalnych staz taktycznych CAT GEN7 w Polsce. tel. +48 503 081 860


50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page