top of page
a063ef31-4203-433b-b2f7-2becc5b27257.jpg

Ratownictwo taktyczne - opatrunki i stazy

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem staz taktycznych CAT GEN7 firmy C•A•T Resources, LLC oraz opatrunków marki Tricol.

Staza taktyczna CAT GEN7

5.png
cat2.jpg

Taktyczna opaska uciskowa CAT służy do zabezpieczania kończyn na wypadek amputacji urazowych lub silnych krwawień tętniczych.

Stazy taktyczne są zczególnie polecane jako uzupełnienie zestawów ratownictwa medycznego używanych przez Wojsko, Policję, Straż Pożarną i pozostałe służby ratownictwa. 

chitogaza_edited.png

Chitogaza - opatrunek hemostatyczny

1_edited.jpg

Chitogauze XR PRO to opatrunek hemostatyczny najnowszej generacji ze znacznikiem widocznym w badaniu RTG, przeznaczony do tamowania krwotoków zagrażających życiu o średniej i dużej intensywności. Jest jedynym opatrunkiem koagulacyjnym na rynku, posiadającym oznaczenie CE o udokumentowanym laboratoryjnie spectrum działania  bakteriostatycznego.

opatrunek_edited.png

Opatrunki Izraelskie T3

4.png

Bandaż T3 stanowi wielofunkcyjne rozwiązanie do leczenia szerokiej gamy urazów. Oprócz leczenia ran konwencjonalnych, brzusznych, amputacyjnych, wlotowych / wylotowych i innych, bandaż ułatwia czyszczenie, pakowanie, przykrywanie i uciskanie pojedynczych i wielokrotnych ran. T3 to dwa bandaże, gaza do pakowania lub owijania i nie pneumatyczna opaska uciskowa w jednym kompaktowym opakowaniu. Podwójne opakowanie próżniowe sprawia, że podczas 8-letniego okresu przydatności, opatrunek zawsze zachowa sterylność.

wróć do strony głównej
bottom of page