top of page

niemiecka perfekcja od 35 lat

Corpuls to producent jednych z najlepszych defibrylatorów na świecie,

które zachwycają innowacjami i pomagają ratować życie

na całym świecie już od 1982 r.

Zobacz wybrane produkty Corpuls:

Nowość

C3T.jpg

Corpuls 3T

Corpuls 3T to najnowsza generacja defibrylatora corpuls3 - wyjątkowa, rewolucyjna koncepcja wśród urządzeń medycznych.

 

Dzięki modułowej konstrukcji (monitor, moduł pacjenta i zintegrowany moduł elektroterapii), urządzenie to radykalnie wyróżnia się na tle innych, kompaktowych defibrylatorów.

 

Dodatkowe zalety urządzenia to wyjątkowa ergonomia, czyste, gładkie linie i przyjazna obsługa przez użytkownika. corpuls 3T spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Teraz również z ekranem dotykowym. 

Corpuls 1

Defibrylator Corpuls 1 łączy w sobie funkcje tradycyjnego, kompaktowego defibrylatora i monitora pacjenta.

Corpuls 1 został zaprojektowany do pracy w ekstremalnych warunkach środowiskowych a intuicyjny interfejs w urządzeniu wspiera użytkownika na każdym etapie prowadzonych działań ratowniczych.

Corpuls 3

Defibrylator Corpuls 3 łączy w sobie funkcje tradycyjnego, kompaktowego defibrylatora z urządzeniami monitorującymi. Jest zaprojektowany jako system modułowy i może zostać podzielony na:

– moduł monitora z drukarką
– moduł pacjenta
– moduł defibrylator/ stymulator

aed corpuls.JPG

Corpuls AED

Corpuls AED w zależności od wariantu wyposażenia, dostępny jest jako automat lub półautomat. Opcjonalnie może mieć też zintegrowaną funkcję wzywania pomocy.
Oznacza to, że wezwanie pomocy można wykonać na wczesnym etapie bezpośrednio przez urządzenie corpuls, a dyspozytor centrum alarmowego może przekazać wskazówki do resuscytacji telefonicznie. Dzięki wyraźnym piktogramom i instrukcjom głosowym, urządzenie corpuls AED bezpiecznie prowadzi użytkownika przez poszczególne etapy resuscytacji.

wróć do strony głównej
bottom of page