niemiecka perfekcja od 35 lat

Corpuls to producent jednych z najlepszych defibrylatorów na świecie,

które zachwycają innowacjami i pomagają ratować życie

na całym świecie już od 1982 r.

Zobacz wybrane produkty Corpuls:

Corpuls CPR

Corpuls CPR to wyjątkowe urządzenie na polskim rynku, które wyznacza technologiczne standardy w mechanicznej kompresji klatki piersiowej.

Budowa Corpulsa CPR pozwala na łatwy i szybki montaż z dowolnej strony pacjenta, a dzięki wykorzystaniu jednego ramienia mamy pełen dostęp do całej klatki pacjenta.

Corpuls 1

Defibrylator Corpuls 1 łączy w sobie funkcje tradycyjnego, kompaktowego defibrylatora i monitora pacjenta.

Corpuls 1 został zaprojektowany do pracy w ekstremalnych warunkach środowiskowych a intuicyjny interfejs w urządzeniu wspiera użytkownika na każdym etapie prowadzonych działań ratowniczych.

Corpuls 3

Defibrylator Corpuls 3 łączy w sobie funkcje tradycyjnego, kompaktowego defibrylatora z urządzeniami monitorującymi. Jest zaprojektowany jako system modułowy i może zostać podzielony na:

– moduł monitora z drukarką
– moduł pacjenta
– moduł defibrylator/ stymulator

Corpuls AED

Corpuls AED w zależności od wariantu wyposażenia, dostępny jest jako automat lub półautomat. Opcjonalnie może mieć też zintegrowaną funkcję wzywania pomocy.
Oznacza to, że wezwanie pomocy można wykonać na wczesnym etapie bezpośrednio przez urządzenie corpuls, a dyspozytor centrum alarmowego może przekazać wskazówki do resuscytacji telefonicznie. Dzięki wyraźnym piktogramom i instrukcjom głosowym, urządzenie corpuls AED bezpiecznie prowadzi użytkownika przez poszczególne etapy resuscytacji.

© 2020 RescuLine sp. z o.o. 

  • Facebook