top of page
plaze-safe-pad0.jpg

Dezynfekcja i dekontaminacja

W naszej ofercie znajdziecie sprzęt niezbędny do przeprowadzenia dekontaminacji pomieszczeń oraz powierzchni narażonych na skażenie patogenami.  

dezynfektor produkt.JPG

Wielofunkcyjny dezynfektor plazmowy

Wielofunkcyjny dezynfektor PLAZE SAFE W 

przeprowadza optymalny proces dekontaminacji pomieszczeń (powietrze + powierzchnie) przy wykorzystaniu wybranych skutecznych technologii: ozonowanie, jonizacja powietrza, promieniowanie UV oraz plazma.


Unieszkodliwia aż 99,9% drobnoustrojów!
 

To wyjątkowe urządzenie umożliwia prowadzenie dezynfekcji pomieszczenia nie kolidując z harmonogramem aktywności w nim, oraz w obecności przebywających w nim ludzi.
Jest to wyjątkowe rozwiązanie dla obiektów medycznych oraz miejsc, w których jednocześnie przebywa wiele osób.

1. Tryb ujemnej jonizacji – gdy w pomieszczeniu są ludzie    
Urządzenie filtruje oraz ujemnie jonizuje powietrze, zwiększając jego jakość oraz tworząc barierę ograniczającą rozprzestrzenianie się patogenów. Tryb jonizacji uwalnia 3 miliony anionów na sekundę, które elektrostatycznie  wychwytują mikroorganizmy i szkodliwe cząsteczki w powietrzu oraz powodują ich opadanie.

2. Tryb dezynfekcji plazmowej – podczas przerw w pracy i krótkich nieobecności ludzi     
Tryb dezynfekcji sterylizuje powietrze wewnątrz urządzenia wykorzystując lampę fotokatalityczną i dwie lampy UV-C. Powietrze następnie ulega promieniowej jonizacji katalitycznej (RCI) i jest uwalniane do pomieszczenia skutecznie dezynfekując powietrze oraz powierzchnie.

3. Tryb ozonowania – podczas dłuższych przerw w pracy      
Tryb dezynfekcji ozonem jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji powietrza i powierzchni, gdyż ozon w formie gazowej równomiernie wypełnia pomieszczenie i dociera do trudno dostępnych miejsc lepiej niż aerozolowe środki dezynfekcyjne, które osiadają i pozostawiają często osad. Czujnik stężenia ozonu umożliwia optymalną dezynfekcję dostosowaną do kubatury pomieszczenia. Tryb ozonowania automatycznie kończy się trybem konwertowania ozonu w tlen, co skraca czas niedostępności sterylnego pomieszczenia bez potrzeby jego wietrzenia.

lampy UV.JPG

Lampy UV - PureLight LUG

Lampy UV w naszej ofercie dzielimy na lampy do bezpośredniego działania, przepływowe i hybrydowe do dezynfekcji pomieszczeń (powietrza oraz powierzchni).
Lampy przepływowe umożliwiają prowadzenie procedury dekontaminacji powietrza w obecności ludzi.

wróć do strony głównej
bottom of page