Nasza oferta jest kompleksowa

W naszej ofercie znajdziecie również sprzęt znanych i sprawdzonych producentów do monitorowania czynności życiowych, wkłuć doszpikowych, tamowania krwotoków, stabilizacji i unieruchomień pacjenta i innych. 

Wkłucia doszpikowe NIO

NIO jest prostym w użyciu automatycznym wkłuciem doszpikowym (IO), dzięki któremu uzyskiwanie dostępu naczyniowego jest bezpieczne, szybkie. 
NIO jest przeznaczone do stosowana podczas akcji ratunkowych do uzyskiwania dostępu naczyniowego celem podania płynów bądź leków.

Chitogaza - opatrunek hemostatyczny

1_edited.jpg

Chitogauze XR PRO to opatrunek hemostatyczny najnowszej generacji ze znacznikiem widocznym w badaniu RTG, przeznaczony do tamowania krwotoków zagrażających życiu o średniej i dużej intensywności. Jest jedynym opatrunkiem koagulacyjnym na rynku, posiadającym oznaczenie CE o udokumentowanym laboratoryjnie spectrum działania  bakteriobójczego.

Opaska uciskowa CAT

Taktyczna opaska zaciskowa służby do zabezpieczania kończyn na wypadek amputacji urazowych lub silnych krwawień tętniczych. Szczególnie polecana na uzupełnienie zestawów ratownictwa medycznego używanych przez Wojsko, Policję, Straż Pożarną i pozostałe służby ratownictwa. 

Opatrunki Izraelskie T3

Bandaż T3 stanowi wielofunkcyjne rozwiązanie do leczenia szerokiej gamy urazów. Oprócz leczenia ran konwencjonalnych, brzusznych, amputacyjnych, wlotowych / wylotowych i innych, bandaż ułatwia czyszczenie, pakowanie, przykrywanie i uciskanie pojedynczych i wielokrotnych ran. T3 to dwa bandaże, gaza do pakowania lub owijania i nie pneumatyczna opaska uciskowa w jednym kompaktowym opakowaniu. Podwójne opakowanie próżniowe sprawia, że podczas 8-letniego okresu przydatności, opatrunek zawsze zachowa sterylność.

Pulsoksymetr ręczny 

VM 2160 Smart

Pulsoksymetr VIAMED jest przewidziany dla ciągłej lub wyrywkowej kontroli funkcjonalnego nasycenia krwi tętniczej tlenem (SpO2) oraz tętna pacjentów dorosłych, dzieci i noworodków w szpitalach, obiektach typu szpitalnego, środkach transportowych, stacjach pogotowia ratunkowego, jak i domowej opiece chorych

© 2020 RescuLine sp. z o.o. 

  • Facebook